Menu
Sepetim

Teslimat Bilgileri

Vipclublingerie.com Teslimat Bilgileri

100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Vipclublingerie.com tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tutarı 100 TL'nın altında ise 9.50 TL kargo ücreti uygulanmaktadır. 

SİPARİŞ HAZIRLIK SÜRECİ:

Saat 15.00'e kadar alınan ve ödemesi onaylanan siparişleriniz aynı gün, 15.00'den sonra alınan veya ödemesi onaylanan siparişleriniz sipariş gününüzü takip eden il iş günü işleme konulup aynı gün kargoya verilir.  Hazırlanan siparişler; Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

KARGO ŞİRKETİ OLAĞAN İŞLEYİŞİ:

Vip Club, tüm Türkiye'yi kapsayan kargo hizmetleri konusunda, Aras Kargo ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Kargo şirketi Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında kalan günlerde teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip linkinizi içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde kargo paketiniz kargo şubesine geri getirilicektir. 3 gün içinde kargo firmasından teslim alınmaması halinde kargo firması paketi, Vip Club'a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Vip Club ve Aras Kargo 2 farklı kuruluş olup, işleyişleri de birbirlerinden bağımsızdır. Bu nedenle Vipclublingerie.com, taahhütte bulunduğu süreler içerisinde siparişleri kargo firmasına teslim etmekle yükümlü olup, kargo teslimatı ve süreçleri ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Kargonun teslim edilmesi kargo firmasının, kargo süreçlerinin takibi de müşterilerimizin sorumluluğundadır. Kargo firmasıyla ilgili yaşanılan sorunlarda Vipclublingerie.com sorumlu tutulamaz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki olağan teslimat süreleri İstanbul içi 1 iş günü , İstanbul dışı 2 iş günü olup, mobil alan kapsamına giren bölgelerde, kargo firması şubelerinin programlarına göre değişkenlik göstermektedir. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan Vipclublingerie.com sorumlu değildir.