Menu
Sepetim

İade ve İptal

Vipclublingerie.com İade ve İptal Koşulları

İADE KOŞULLARI

Ambalajı açılmış iç giyim ve fantezi aksesuar ürünlerinde hijyen ve sağlık nedeniyle yasa gereği iade, iptal ve değişim işlemi yapılamamktadır. 

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@vipclublingerie.com adresine ürünün fsipariş numaranız ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verilecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler doğrultusunda iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajıyla, anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketi ile belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Ürünü kargo şirketine teslim ettikten sonra kargo detaylarını info@vipclublingerie .com e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi www.vipclublingerie.com tarafından kabul edilmez.

İPTAL KOŞULLARI

Sipariş vermiş olduğunuz ürününün ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde ürün kargolanmadan önce satıştan vaz geçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün saat 15.00'den önce 0 553 750 0551 numaralı telefon aracılığı ile veya info@vipclublingerie.com adresinden mail yoluyla ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ KOŞULLARI

Vip Club Lingerie ürünleri ilgili yasalar dahilinde kuruluşumuzun garantisi altındadır.